آیا بعد از Game of Thrones میتوان روی Westworld حساب کرد

آیا بعد از Game of Thrones میتوان روی Westworld حساب کرد

آیا بعد از Game of Thrones میتوان روی Westworld حساب کرد

.

آیا بعد از Game of Thrones میتوان روی Westworld حساب کرد

در این سریال . J.J. Abrams تهیه کننده و مدیر تولید پروژه و همکار قدیمی اش از کمپانی Bad Robot بنام Bryan Burk نیز مدیر تولید خواهد بود و اما نویسنده ی سه گانه ی The Dark Knight و خالق سریال Person of Interest بنام Jonathan Nolan نویسنده و کارگردان قسمت pilot می باشد .
نسخه ی اصلی این فیلم توسط Michael Crichton نویسندگی و کارگردانی شد و Yul Brynner نیز بازی کرده است که در مورد یک پارک تفریحی به سبک وسترن است که در ان ربات ها در شمایل انسان در خدمت به انسان ها زندگی و کار می کنند . شبکه ی HBO طی خبری همچنین اعلام کرد که داستان این سریال با مضمونی تاریک نسبت به سقوط آگاهی و نفرین آینده می باشد .

 

Thandie Newton که در چند فیلم معروف و دو فصل از سریال Rogue حضور داشته به درام جدید شبکه HBO که اقتباسی از فیلمی علمی تخیلی ــه و J.J. Abrams و Jonathan Nolan تهیه کننده گی ــشُ برعهده دارن ملحق شد . اون قراره نقش Maeve Millay ــو بازی کنه ، یک زن زیبا و بسیار تیز و همچنین خبره در شناسایی افراد ، Westworld که یک ” ادیسه ی تاریک در مورد هوشیاری مصنوعی و آینده ی گناه ” تعریف میشه قبل از Newton ستارگانی چون Anthony Hopkins ، Evan Rachel Wood ، Ed Harris ، Jeffrey Wright ، Rodrigo Santoro ، Shannon Woodward ، James Marsden و Kyle Bornheimer ــو در خودش جای داده .
نسخه ی اصلی این فیلم توسط Michael Crichton نویسندگی و کارگردانی شد و Yul Brynner نیز بازی کرده است که در مورد یک پارک تفریحی به سبک وسترن است که در ان ربات ها در شمایل انسان در خدمت به انسان ها زندگی و کار می کنند . در این سریال . J.J. Abrams تهیه کننده و مدیر تولید پروژه و همکار قدیمی اش از کمپانی Bad Robot بنام Bryan Burk نیز مدیر تولید خواهد بود و اما نویسنده ی سه گانه ی The Dark Knight و خالق سریال Person of Interest بنام Jonathan Nolan نویسنده و کارگردان قسمت pilot می باشد

 

این سریال ساخته ی Jonathan Nolan و Lisa Joy و اقتباسی از فیلمی به همین نام ساخته ی ۱۹۷۳ و با حضور Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood, James Marsden, Thandie Newton, Jeffrey Wright, Tessa Thompson, Sidse Babett Knudsen, Jimmi Simpson, Rodrigo Santoro, Shannon Woodward, Ingrid Bolsø Berdal, Ben Barnes, Simon Quarterman, Angela Sarafyan, Clifton Collins, Jr. و Luke Hemsworth که از ۲ اکتبر میتونیم شاهد اون باشیم.

 

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

جهت دانلود پیش نمایش اینجا کلیک کنید

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

نوشته آیا بعد از Game of Thrones میتوان روی Westworld حساب کرد اولین بار در پدیدار شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.